Nowoczesne oświetlenie do sypialni

Dodano: 2012-12-11 00:00:00
Wyświetleń: 0
Średnia ocena: 1,00 (wszystkich głosów: 2)

Obok miejsc związanych z wykonywaniem codziennych obowiązków, warto zatroszczyć się o oświetlenie przestrzeni wypoczynkowej i relaksu. Sypialnia powinna być miejscem nastrojowym i romantycznym więc trzeba wybrać odpowiednie dla tego miejsca oświetlenie. Warto wiec zastanowić się nad zastąpieniem klasycznego żyrandola niewielkimi lampkami usytuowanymi w różnych częściach pokoju. To bardzo ważne, aby w pokoju można było zmieniać świetlną scenerię – dzięki temu unikniemy nudy i rutyny, a gra świateł wzmocni odczucia jakie powinny panować w każdej sypialni doda jej romantyzmu.

Ciekawą sprawą jest ozdobienie ścian w sypialni. Warto zainwestować w modne antyramy i powiesić na ścianach ciekawe kompozycje zdjęciowe. Własnoręcznie robione romantyczne fotografie? Przy czym warto pamiętać, że sypialnia to miejsce rodziców. Dlatego też stworzy się wewnątrz  przytulne miejsce gdy wywiesi się tam romantyczne zdjęcia zakochanych właścicieli pomieszczenia, bajkowe scenerie ze wspólnych wyjazdów czy zdjęcia ślubne.

Grunt, by w tym jedynym pomieszczeniu odpuścić sobie wieszanie fotografii ukochanych dzieci czy wykonanych przez nie rysunków. Przy urządzaniu sypialni, nie ważne jakiej techniki się użyje, należy pamiętać, że ma to być azyl, intymne i romantyczne pomieszczenie. Dzięki stworzeniu idealnej atmosfery – zdjęciami, światłem, kolorami w sypialni, uniknie się rutyny. Dzięki takim zabiegom stworzymy idealny kącik, w którym spędzanie czasu będzie przyjemnością. 

 
Kategorie
Podziel się!
Oceń artykuł
InspiroCMS © 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Zgłoś błąd